KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Bądź widoczny na drodze – noś odblaski!

  Bielscy policjanci przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym ma obowiązek, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 2. Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w powiecie bielskim

  W turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym najlepsi okazali się uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Bielsku Podlaskim oraz z Brańska. Konkurs, którego współorganizatorami byli bielscy policjanci, pokazał wysoki poziom wiedzy i umiejętności młodzieży.

 3. Działania „Bus – Truck” na drogach powiatu bielskiego

  Bielscy policjanci po raz kolejny przeprowadzili działania ukierunkowane na zwiększenie bezpieczeństwa na drogach powiatu. Tym razem szczególnej kontroli poddane zostały pojazdy ciężarowe.

 4. Policja apeluje do rowerzystów o ostrożność

  Wiosenna aura zachęca do przejażdżek rowerowych. W odróżnieniu od kierowców samochodów, kierujący jednośladami nie są chronieni karoserią, poduszkami powietrznymi czy pasami. Apelujemy, aby rowerzyści zachowali szczególną ostrożność w trakcie jazdy i zadbali o swój pojazd.

 5. Policja przypomina o obowiązku noszenia odblasków

  Policjanci bielskiej drogówki przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym powinna, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 6. Bezpieczny weekend świąteczny w powiecie bielskim

  Święta to czas wzmożonego ruchu na drogach. Więcej patroli, częstsze kontrole trzeźwości, prędkości i stanu technicznego pojazdu - tak wyglądała akcja "Bezpieczny weekend".