KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Zderzenie pojazdów w Brańsku

  Kierujący audi 35-latek skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 22-latkowi kierującemu hondą. W wyniku zderzenia pojazdów kierowca audi z obrażeniami trafił do szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają bielscy policjanci.

 2. Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w powiecie bielskim.

  W turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym najlepsi okazali się uczniowie z Rudki. Konkurs, którego współorganizatorami byli bielscy policjanci, pokazał wysoki poziom wiedzy i umiejętności młodzieży.

 3. Potrącenie pieszego na krajowej 19

  Kierująca chryslerem kobieta potrąciła pieszego, który najprawdopodobniej nagle wtargnął na jezdnię. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz bielscy policjanci.

 4. Zderzenie pojazdów na odcinku robót drogowych

  Kierujący bmw 27-latek nie zachował należytej ostrożności i wjechał w poprzedzającego jego auto golfa. W wyniku zdarzenia, do którego doszło na krajowej19 w rejonie Bielska Podlaskiego, do szpitala trafiły 2 osoby. Szczegółowe okoliczności wypadku ustalają bielscy policjanci.

 5. „Trzeźwy powiat”

  Blisko 140 przebadanych osób i trzech nietrzeźwych kierujących – to wynik przeprowadzonej w minioną niedzielę akcji „Trzeźwy powiat”. Nieodpowiedzialni kierowcy za swoje postepowanie odpowiedzą przed sądem.

 6. Działania „Pieszy”

  Bielscy policjanci przeprowadzili działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Za nieprzestrzeganie przepisów drogowych mundurowi ukarali mandatami ponad 20 osób.