KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Działania drogówki w ramach „Bezpiecznej drogi do szkoły”

  Policjanci z bielskiej drogówki w ramach działań „Bezpieczna droga do szkoły” sprawdzają autobusy szkolne oraz prowadzą wzmożone kontrole kierujących w pobliżu placówek oświatowych. Działania prowadzone są na terenie całego powiatu.

 2. Policjanci na inauguracji roku szkolnego

  Przedstawiciele bielskiej Policji wraz z uczniami szkół powiatu bielskiego powitali nowy rok szkolny.

 3. Weekendowe działania bielskiej drogówki

  W miniony weekend bielscy policjanci zatrzymali na drogach powiatu dwóch nietrzeźwych kierujących oraz trzech mężczyzn kierujących pojazdami pomimo braku wymaganych uprawnień. O losie nieodpowiedzialnych kierowców zdecyduje teraz sąd.

 4. Bezpieczeństwo na przejazdach kolejowych – akcja bielskiej policji i przedstawicieli kolei

  Funkcjonariusze bielskiej drogówki wraz z pracownikiem Polskich Linii Kolejowych w Białymstoku oraz przedstawicielami Straży Ochrony Kolei w Czeremsze przeprowadzili działania mające na celu zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo poruszających się pojazdami na przejazdach kolejowo - drogowych.

 5. Działania „Pasy i foteliki” w Bielsku Podlaskim

  Policjanci z bielskiej drogówki przeprowadzili akcję "Pasy i foteliki". Celem akcji było zwiększenie bezpieczeństwa kierujących i pasażerów. Podróżujący, którzy nie stosowali się do obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa, otrzymywali mandaty karne.

 6. Policjanci kontrolują autokary

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim prowadzą kontrole autokarów wycieczkowych przewożących dzieci i dorosłych. Zachęcamy organizatorów i opiekunów wyjazdów grupowych do zgłaszania pojazdów do sprawdzania przed podróżą.