KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Blok KWP

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Bądź widoczny na drodze – noś odblaski!

  Bielscy policjanci przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym ma obowiązek, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

 2. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego” w Bielsku Podlaskim

  Policjanci z bielskiej drogówki przeprowadzili wczoraj kolejne działania w ramach akcji - „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Mundurowi sprawdzali czy piesi przechodzą przez jezdnię w miejscach do tego przeznaczonych. Funkcjonariusze reagowali też na wykroczenia popełniane przez kierujących.

 3. Działania bielskiej drogówki

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim systematycznie prowadzą działania, których celem jest ujawnianie przypadków łamania przepisów ruchu drogowego. Akcje ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa na drodze oraz eliminowanie negatywnych zachowań kierowców i pieszych.

 4. Odblaski? Biorę w ciemno!

  Bielscy policjanci prowadzą akcję edukacyjno-informacyjną „Odblaski? Biorę w ciemno!”. Mundurowi przy współpracy z jedną z firm przewozowych propagują ideę korzystania przez pieszych z odblasków. Akcja ma na celu podniesienie świadomości mieszkańców powiatu bielskiego, a przez to ograniczenie liczby zdarzeń drogowych.

 5. Bielscy policjanci przypominają o odblaskach

  W trosce o niechronionych uczestników ruchu drogowego bielscy policjanci przypominają o obowiązku noszenia odblasków. Funkcjonariusze dbają o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa pieszym rozdając elementy odblaskowe i prowadząc akcje informacyjną.

 6. Zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości

  Bielscy policjanci zatrzymali wczoraj uprawnienia do kierowania pojazdami kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o blisko 70 km/h. To kolejny w ostatnim czasie taki przypadek na terenie powiatu.