KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Polecamy

STOP agresji drogowej
Niebieska Linia
STOP Wariatom Drogowym
Moja Komenda
Telefon zaufania
STOP przemocy w rodzinie
Policjant, który mi pomógł

Ruch drogowy

 1. Bezpiecznie do szkoły i domu

  Wraz z początkiem roku szkolnego wzrasta natężenie ruchu drogowego w pobliżu szkół. Ze względu na szereg niebezpieczeństw zagrażających najmłodszym, jak co roku policjanci oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” podejmują działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa

 2. Zmiany w przepisach ruchu drogowego – policjanci informują!

  Od 18 maja 2015 roku wchodzą w życie ważne zmiany w obowiązujących przepisach ruchu drogowego. Podlascy policjanci informują kierowców o tych zmianach i apelują o zapoznanie się z nowymi przepisami.

 3. Działania bielskiej Policji - „Kierowco – świeć przykładem”

  Bielscy policjanci wspólnie uczniami jednej z miejskich szkół podstawowych zorganizowali działania profilaktyczne skierowane do użytkowników dróg. Kierujący pojazdami, którzy zostali ujawnieni na złamaniu przepisów ruchu drogowego zamiast mandatu od policjanta otrzymywali od dzieci odblaskowy żółty trójkąt jako ostrzeżenie. Celem działań pod nazwą „Kierowco świeć przykładem” było uświadomienie najmłodszym mieszkańcom miasta, jako przyszłym kierowcom, odpowiedzialności za bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

 4. Działania „Pasy”

  Aby zwiększyć bezpieczeństwo kierujących i pasażerów, policjanci z bielskiej drogówki przeprowadzili akcję "Pasy". Podróżujący, którzy nie stosowali się do obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa, otrzymywali mandaty karne.

 5. Zderzenie pojazdów w Brańsku

  Kierujący audi 35-latek skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 22-latkowi kierującemu hondą. W wyniku zderzenia pojazdów kierowca audi z obrażeniami trafił do szpitala. Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia ustalają bielscy policjanci.

 6. Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym w powiecie bielskim.

  W turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym najlepsi okazali się uczniowie z Rudki. Konkurs, którego współorganizatorami byli bielscy policjanci, pokazał wysoki poziom wiedzy i umiejętności młodzieży.