JECHALI ZA SZYBKO - STRACILI PRAWA JAZDY - Aktualności - KPP Bielsk Podlaski

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

JECHALI ZA SZYBKO - STRACILI PRAWA JAZDY

Data publikacji 26.04.2019

Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierowcom zostały zatrzymane prawa jazdy. Kontrole prędkości w tych miejscach przeprowadzone zostały po zgłoszeniach na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim sprawdzają prędkość w miejscach wskazywanych na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mundurowi wyeliminowali wczoraj z ruchu dwóch kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 50 km/h. W miejscowości Kalnica do kontroli zatrzymany został 29-letni kierowca opla, który jechał z prędkością 102 km/h. W godzinach wieczornych w Topczewie funkcjonariusze ujawnili kierującego chryslerem 53-latka, który jechał z prędkością 101 km/h. Mężczyznom zatrzymane zostały  prawa jazdy. Otrzymali również mandaty oraz punkty karne.

Policjanci ponownie apelują o ostrożną i rozważną jazdę. Mundurowi przypominają, że to nadmierna prędkość jest jedną z najczęstszych przyczyn wypadków drogowych.