KPP Bielsk Podlaski

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważna informacja

Aktualności

Blok KWP

Ruch drogowy

 1. Jednośladem bezpiecznie do celu

  1 kwietnia br. Policja rozpoczyna kolejną edycję ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej skierowanej do kierujących motocyklami, motorowerami, rowerami, a także hulajnogami elektrycznymi.

 2. WYKAZ PUNKTÓW KONTROLI AUTOBUSÓW - WAKACJE 2022

  Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży podczas wakacji jest priorytetem polskiej Policji. Ważnym elementem troski o bezpieczeństwo są kontrole autobusów wiozących je na letni wypoczynek.

 3. ZMIANY W PRZEPISACH DOTYCZĄCYCH KONTROLI DROGOWEJ. PRZEPISY OBOWIĄZUJĄCE OD 7 LISTOPADA 2019 ROKU

  W rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie kontroli ruchu drogowego zachowano większość obecnie obowiązujących regulacji dotyczących kontroli drogowej. Głównym celem zmian jest doprecyzowanie dotychczasowych procedur działania np. policji.

 4. Policjanci ruchu drogowego rozpoczynają akcję „Bezpieczna droga do szkoły”

  Wakacje dobiegły końca. Po dwumiesięcznej przerwie uczniowie wracają do szkół. Nad ich bezpieczeństwem będą czuwać policjanci, którzy wraz z rozpoczęciem roku szkolnego prowadzą działania „Bezpieczna droga do szkoły”.

 5. POLICJANCI OSTRZEGAJĄ: UWAGA NA MOTOCYKLISTÓW!

  Dwóch motocyklistów zginęło w ostatnich dniach na drogach powiatu bielskiego. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Przypominają, że użytkownicy jednośladów w konfrontacji z samochodem zazwyczaj nie mają najmniejszych szans.

 6. Bądź widoczny na drodze – noś odblaski!

  Bielscy policjanci przypominają, że każda osoba poruszająca się po zmierzchu drogami poza obszarem zabudowanym ma obowiązek, przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nosić elementy odblaskowe, umieszczone w sposób widoczny dla kierujących.

Powrót na górę strony