KIERUJĄCY POJAZDEM NA ZAKAZIE W RĘKACH POLICJANTÓW
Policjanci z patrolówki zatrzymali do kontroli Forda. Za kierownicą siedział 32-latek. Jak się okazało, mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Bielscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie siedzącym za kierownicą Forda, który może być nietrzeźwy. Policjanci z patrolówki zatrzymali wskazany pojazd do kontroli i sprawdzili stan trzeźwości kierującego. Okazało się, że 32-latek jest trzeźwy. Jednak po sprawdzeniu go w policyjnych bazach okazało się, że ma sądowy zakaz kierowania pojazdami obowiązujący do 2030 roku. Mężczyzna nie pojechał w dalszą drogę. Za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków. grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
