Aktualności

ZA SZYBKO W KOTŁACH - KIEROWCA STRACIŁ PRAWO JAZDY

Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy kierującemu Fiatem, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 56 kilometrów na godzinę. Za popełnione wykroczenie 24-latek został również ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a na jego konto wpłynęło 13 punktów.

Niestety nie wszyscy kierowcy zdają sobie sprawę z zagrożenia jakie niesie za sobą jazda z nadmierną prędkością. Tym razem w Kotłach policjanci z drogówki zwrócili uwagę na Fiata, który jechał zdecydowanie szybciej niż zezwalają na to przepisy. Pomiar prędkości wykazał 106 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Mundurowi zatrzymali pojazd, za kierownicą którego siedział 24-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych, a na jego konto trafiło 13 punktów. W związku z tym, że przekroczył prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym stracił też prawo jazdy na 3 miesiące.

Powrót na górę strony