Aktualności

NIETRZEŹWA ROWERZYSTKA WYWRÓCIŁA SIĘ NA DRODZE

Nietrzeźwa 33-latka jadąc rowerem wywróciła się na drodze i trafiła do szpitala. Okazało się, że miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobiecie towarzyszyli dwaj znajomi, którzy również byli nietrzeźwi. Mieszkanka gminy Bielsk Podlaski za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Policjanci wyjaśniają, czy również 28 i 30-latek złamali przepisy i kierowali jednośladami będąc pod wpływem alkoholu.

Bielscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że załoga karetki pogotowia udziela pomocy nietrzeźwej rowerzystce. Na miejscu okazało się, że 33-latka jechała jednośladem krajową 19. Skręcając w prawo w stronę lasu straciła równowagę, po czym upadła. Z uwagi na doznany uraz nogi wymagała konsultacji lekarskiej. Mundurowi ustalili, że razem z mieszkanką gminy Bielsk Podlaski byli jej dwaj znajomi, którzy również byli pod działaniem alkoholu. Prowadzone przez policjantów postępowanie wyjaśni czy 28 i 30-latek wsiedli na rowery będąc w takim stanie. 33-latka za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Powrót na górę strony