Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

POSZUKIWANY 34-LATEK ZŁAMAŁ ZAKAZ I WYSZEDŁ PO PIWO, POTEM DOBIJAŁ SIĘ DO MIESZKANIA

Data publikacji 09.04.2020

34-latek w nocy dobijał się do drzwi mieszkania. Interweniującym policjantom powiedział, że wyszedł do sklepu po piwo. Mundurowi ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany za przywłaszczenie samochodu. 34-latek został zatrzymany. Ponadto bielszczanin został ukarany mandatem między innymi za złamanie zakazu przemieszczania się.

W miniony wtorek przed godziną 22.00, dyżurny bielskiej policji otrzymał zgłoszenie o zakłóceniu porządku przez mężczyznę. Z relacji zgłaszających mieszkańców jednego z bloków wynikało, że mężczyzna ten dobija się do drzwi mieszkania i krzyczy na klatce schodowej. Na miejsce udali się policjanci „patrolówki”. Mundurowi zastali tam awanturującego się 34-latka. Funkcjonariuszom tłumaczył, że jest to mieszkanie kolegi, w którym tymczasowo mieszka. Okazało się, że mężczyzna wyszedł do sklepu po piwo. W trakcie sprawdzenia mundurowi ustalili, że bielszczanin jest poszukiwany przez inną jednostkę Policji za przywłaszczenie samochodu. 34-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mężczyzna dodatkowo został ukarany mandatowo za popełnione wykroczenia, w tym za złamanie zakazu przemieszczania się.

Mundurowi apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb.

 

 

Powrót na górę strony