Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ŚPIESZYŁA SIĘ, PONIEWAŻ MUSIAŁA WYPROWADZIĆ PSA NA SPACER

Data publikacji 03.03.2022

Policjanci z bielskiej drogówki nagrali niebezpieczne wyprzedzanie kierującej renault. Do zdarzenia doszło na krajowej 19. Siedząca za kierownicą pojazdu 24-latka wyprzedzała tira na skrzyżowaniu. Tłumacząc mundurowym swoje zachowanie na drodze mówiła, że śpieszyła się, ponieważ musiała wyprowadzić pieska na spacer. Mieszkanka województwa mazowieckiego została ukarana mandatem w wysokości 1000 złotych.

Kamera nieoznakowanego radiowozu bielskiej drogówki nagrała niebezpieczny manewr wyprzedzania na krajowej 19, na odcinku drogi w powiecie siemiatyckim.  We wtorek po 16 kierująca renault, jadąc w kierunku Siemiatycz, zlekceważyła przepisy ruchu drogowego. Na nagraniu widać jak wyprzedza inne pojazdy na skrzyżowaniu. Chwilę później mundurowi zatrzymali renault do kontroli. Okazało się, że za kierownicą siedziała 24-letnia mieszkanka województwa mazowieckiego. W trakcie kontroli kobieta tłumaczyła policjantom, że śpieszyła się, ponieważ musi wyprowadzić swojego pieska na spacer. 24-latka za ten manewr została ukarana mandatem karnym w wysokości 1000 złotych, a jej konto zasiliło 5 punktów karnych.

Każdy kierowca powinien pamiętać, że na drodze nie jest sam. Brawurową jazdą stwarza zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i innych.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 44.96 MB)

Pliki do pobrania

  • 98.22 KB
    Deskrypcja filmu
Powrót na górę strony