Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

WIGILIJNE SPOTKANIE W BIELSKIEJ KOMENDZIE

Data publikacji 23.12.2022

Przed nami okres spotkań z rodziną, przyjaciółmi, dzielenia się opłatkiem i składania życzeń. Wielu policjantów spędzi ten czas czuwając nad naszym bezpieczeństwem. Dziś I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bielsku Podlaskim podinspektor Wojciech Gabrel spotkał się przy wigilijnym stole z policjantami i pracownikami bielskiej jednostki. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele duchowieństwa i zaproszeni goście. Podinspektor Wojciech Gabrel złożył świąteczne życzenia i podziękował za służbę.

Powrót na górę strony