Aktualności

ZNÓW ZA SZYBKO… TYM RAZEM W KOTŁACH

Data publikacji 19.04.2024

Policjanci zatrzymali do kontroli kię, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. W Kotłach pojazd jechał 116 kilometrów na godzinę. 43-latek stracił prawo jazdy. Miejsce kontroli drogowej wskazane zostało przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci z bielskiej drogówki wyeliminowali z ruchu drogowego kolejnego kierowcę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Siedzący za kierownicą kii 43-latek został ujawniony w Kotłach, gdzie jechał z prędkością 116 km/h. Mieszkaniec powiatu białostockiego stracił prawo jazdy. Został również ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 14 punktów karnych. Mężczyzna został ujawniony w miejscu zaznaczanym wielokrotnie na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Przypominamy, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. W 2024 roku bielscy policjanci ujawnili 19 przypadków przekroczenia prędkości w terenie zabudowanym. Z tej liczby aż 11 takich wykroczeń miało miejsce w Kotłach.

Powrót na górę strony